تیم «بی ام سی» فاتح نهمین مرحله تور دو فرانس

تیم «بی ام سی» فاتح نهمین مرحله تور دو فرانس
نگارش از Euronews

نهمین مرحله از مسابقات دوچرخه سواری تور دو فرانس روز یکشنبه به صورت تایم تریل تیمی درمسیر بیست و هشت کیلومتری «ون» تا «پلوملِک» دنبال شد و در پایان

نهمین مرحله از مسابقات دوچرخه سواری تور دو فرانس روز یکشنبه به صورت تایم تریل تیمی درمسیر بیست و هشت کیلومتری «ون» تا «پلوملِک» دنبال شد و در پایان تیم «بی ام سی» با به جای گذاشتن زمان سی و دو دقیقه و پانزده ثانیه به مقام نخست رسید.

تیم «اسکای» که کریس فروم دارنده پیراهن طلایی این رقابت ها را در بین خود دارد با یک ثانیه اختلاف نسبت به «بی ام سی» دوم شد.

نایرو کوئینتانا رکاب زن کلمبیایی و دیگر اعضای تیم موویستار با چهار ثانیه اختلاف نسبت به تیم نخست مرحله نهم را به پایان بردند و سوم شدند.

دوچرخه سواران تیم «تینکوف ساکسو» به همراه «آلبرتو کونتادور» رکابزن سرشناس اسپانیایی این تیم با بیست و هشت ثانیه و تیم آستانه به رهبری «وینچنزو نیبالی» با سی و پنج ثانیه اختلاف به ترتیب در رده های چهارم و پنجم قرار گرفتند.

در رده بندی کلی این رقابت ها «کریس فروم» بریتانیایی از تیم «اسکای» با 31 ساعت و 34 دقیقه و 12 ثانیه همچنان در صدر قرار دارد. «تیجه وان گاردرن» آمریکایی و «گرگ فان آورمات» بلژیکی هر دو از تیم «بی ام سی» به ترتیب دوازده و بیست و هفت ثانیه اختلاف در رده های دوم و سوم این مسابقات جای دارند.

دوچرخه سواران روز دوشنبه را به استراحت خواهند پرداخت و روز سه شنبه مرحله بسیار سخت و تعیین کننده کوهستان را در ارتفاعات پیرِنه و حد فاصل «ترب» و «پیر سن مرتن» خواهند پیمود.

مطالب مرتبط