Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

بانک های یونان تا چهارشنبه باز نمی شوند

بانک های یونان تا چهارشنبه باز نمی شوند
Copyright 
نگارش از مسعود سالاری
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

نخست وزیر و اعضای دولت یونان در پایان یک نشست هفت ساعته با رهبران احزاب مخالف این کشور به نتایجی در زمینه بدهی های خارجی و روند مذاکرات بعدی با وام

آگهی

نخست وزیر و اعضای دولت یونان در پایان یک نشست هفت ساعته با رهبران احزاب مخالف این کشور به نتایجی در زمینه بدهی های خارجی و روند مذاکرات بعدی با وام دهندگان دست یافتند.

در این نشست، وزیر جدید دارایی یونان، اوکلید ساکالوتوس رسما معرفی و اعلام شد که بانک های این کشور حداقل تا چهارشنبه تعطیل خواهند بود.

پاموس کامنوس، رهبر حزب یونانیان مستقل و متحد حزب حاکم، سیریزا می گوید: «نخست وزیر تضمین کتبی از رهبران احزاب سیاسی دریافت کرد مبنی بر این که آنها وی را در مذاکرات با اتحادیه اروپا حمایت خواهند کرد.»

رهبر حزب دست راستی دموکراسی نوین می گوید: «حزب دموکراسی نوین در طول تاریخ فعالیت خود سابق کرده است که بیش از هر چیز دیگری به منافع کشور می اندیشد.»

نشست مهم دولت تنها یک روز پس از پیروزی رأی «نه» در همه پرسی یونان برگزار شد.

خبرنگار یورونیوز در آتن می گوید: «هفت ساعت لازم بود تا نخست وزیر سیپراس حمایت بیشتر رهبران احزاب مخالف را به دست آورد. اما سؤال اینجاست که آیا او می تواند هم چنین طرف های اروپایی و رهبرانی را متقاعد سازد که روز سه شنبه در بروکسل با نیت دوستی منتظر او هستند؟»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اقتصاد یونان در انتظار ثبات محیط کسب و کار

افت ارزش سهام در بازار بورس نیویورک همانند بازارهای اروپایی نگران کننده نیست

شهروند آلمانی: جشن و پایکوبی یونانیها را درک نمی کنم