Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

بازیهای اروپایی باکو: روس ها ناکام در شمشیر بازی و درخشان در شنا

بازیهای اروپایی باکو: روس ها ناکام در شمشیر بازی و درخشان در شنا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دوازدهمین روز از بازیهای اروپایی باکو روز چهارشنبه پیگیری شد. در رشته شمشیر بازی ایوان ترِویو ورزشکار چهل و سه ساله و کوبایی تبار فرانسوی موفق شد در

آگهی

دوازدهمین روز از بازیهای اروپایی باکو روز چهارشنبه پیگیری شد.

در رشته شمشیر بازی ایوان ترِویو ورزشکار چهل و سه ساله و کوبایی تبار فرانسوی موفق شد در فینال ماده اپه انفرادی مردان پانزده بر هشت سرگئی خودوس حریف روس و دارنده مدال برنز تیمی در رقابت های قهرمانی اروپا در سال 2014 را شکست دهد و به مدال طلا برسد. ترویو در زمانی که برای تیم کوبا مسابقه می داد دو مدال المپیک را به گردن آویخته بود.

دانیل ژرنه دیگر شمشیر باز فرانسوی و بارتوس پیاشسکی ورزشکار نروژی مشترکا به مدال برنز این ماده دست یافتند.

در قسمت زنان و در فینال فلوره انفرادی آلیس ولپی شمشیرباز ایتالیایی پانزده بر یازده یانا آلبوروا حریف روس خود را شکت داد تا مدال طلا بر گردن آویزد. ولپی با این مدال هفتمین مدال طلا را برای ایتالیا به ارمغان آورد.

مدال برنز این ماده نیز مشترکا نصیب والنتینا چیپریانی و آدلینا زاگیدولینا دیگر شمشیر بازان ایتالیایی شد.

در رشته شنا تیم روسیه روز درخشانی را در باکو سپری کرد. این تیم فاتح چهار مسابقه از هشت مسابقه برگزار شده در روز چهارشنبه بود و جمعا ده مدال از این مسابقات به جمع مدال های خود افزود. از جمله مدال چهار در صد متر تیمی مختلط . ورزشکاران روس در این ماده با ثبت زمان سه دقیقه و سی ثانیه و سی صدم ثانیه دو ثانیه جلوتر از تیم بریتانیا و سه ثانیه زودتر از تیم آلمان به مقام نخست دست یافتند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها