سرویس جدید موسیقایی شرکت اپل تا پایان ماه ژوئن وارد بازار می شود

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
سرویس جدید موسیقایی شرکت اپل تا پایان ماه ژوئن وارد بازار می شود

شرکت “اپل” روز دوشنبه اعلام کرد که اکنون قادر است سرویس جدیدی با نام “موسیقی اپل” را وارد بازار کرده و به مشتریان خود ارائه بدهد. با این بهینه سازی که اپل مدعی اش شده، کاربران می توانند سریع تر و ساده تر از پیش به موسیقی دلخواه خود دسترسی داشته باشند. کاربران خواهند توانست موسیقی دلخواه را از اینترنت یا رادیوهای بیست و چهار ساعته گوش کنند. همچنین شبکه ای موسیقایی به وجود خواهد آمد و مشترکان در آن آهنگها، اشعار و تصاویر را به اشتراک گذاشته و در موردش تبادل نظر می کنند.

ادی کیو، معاون بخش نرم افزار و اینترنت شرکت اپل می گوید: «علاوه بر بخش “موسیقی من“، هنگامی که شما وارد می شوید و موسیقی دلپسندتان را گوش می کنید نیاز به یک نقطه شروع عالی دارید. به همین سبب است که ما بخش “برای شما” را طراحی کرده ایم. “برای شما” یک لیست از موسیقی و آلبومهایی که فکر می کند شما دوستش دارید را به شما پیشنهاد می دهد. این پیشنهادها بر اساس سلیقه شما در انتخاب موسیقی و خوانندگانی بوده که قبلا به آن گوش داده اید.»

سرویس جدید موسیقایی اپل از اواخر ماه ژوئن در صد کشور برای مشترکان راه اندازی خواهد شد. تاکنون کاربران اپل می توانستند با استفاده از اپلیکیشن “اسپوتیفی” موسیقی دلخواه را در فروشگاههای آنلاین خریداری کرده و دانلود کنند. قرار است امکان جدید تا سه ماه به شکل رایگان در اختیار مشترکان قرار گیرد و پس از آن، هزینه ای ماهیانه برایش دریافت شود.