Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

کانادا به دنبال محدود کردن امواج وسایل نوین ارتباطی است

کانادا به دنبال محدود کردن امواج وسایل نوین ارتباطی است
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تکنولوژی های نوین از جمله تلفن هوشمند و تبلت موجب سرعت و سهولت ارتباطات شده اند اما همچنان یکی از منابع خطرناک برای سلامتی انسان ها محسوب می شوند

آگهی

تکنولوژی های نوین از جمله تلفن هوشمند و تبلت موجب سرعت و سهولت ارتباطات شده اند اما همچنان یکی از منابع خطرناک برای سلامتی انسان ها محسوب می شوند.

نتایج جدیدترین تحقیقات در این زمینه، که طی سه روز در مقابل کمیته ای متشکل از اعضای احزاب سیاسی در پارلمان کانادا ارائه شد بر این امر صحه می گذارد. قرار است گزارش مذکور به مجلس عوام کانادا ارائه شود.

هدی فرای، نمایندۀ لیبرال کانادا، با اشاره به این امر، ضمن تاکید استفاده از تکنولوژی های بدون سیم و هوشمند از جمله تبلت یا آی پد، خواستار جدی گرفتن خطر این وسایل ارتباطی شده است.

در این گزارش همچنین تاکید شده حضور همه جانبۀ این وسایل که با استفاده از امواج کار می کنند، دلیل اصلی بسیاری از بیماری های شایع امروزی است.

قرار است این گزارش بعد از ارائه به پارلمان کانادا، به وزارت بهداشت و درمان این کشور تحویل داده شود. تهیه کنندگان این گزارش امیدوارند وزارت درمان کانادا راهکارهایی را برای مبارزه با گسترش خطر این وسایل ارتباطی و محدودیت دامنۀ امواج تولید شده توسط آنها اتخاذ کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اسرائیل در نهادهای قضایی بین‌المللی؛ درخواست نیکاراگوئه برای توقف کمک‌های آلمان به تل‌آویو رد شد

چرا نخست‌وزیر پیشین بریتانیا خواستار انحلال سازمان ملل متحد شد؟

ایالات متحده و ژاپن خواستار پای کارآمدن «همه کشورها» برای ممنوعیت توسعه سلاح‌های هسته‌ای در فضا شدند