Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

خوشحالی هواداران هیلاری کلینتون از نامزدی وی در انتخابات ریاست جمهوری

خوشحالی هواداران هیلاری کلینتون از نامزدی وی در انتخابات ریاست جمهوری
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هیلاری کلینتون، یکی از نامزدهای حزب دموکرات آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، سال ۲۰۱۶ میلادی، خواهد بود. بانوی اول آمریکا در میانه دهه

آگهی

هیلاری کلینتون، یکی از نامزدهای حزب دموکرات آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، سال ۲۰۱۶ میلادی، خواهد بود.

بانوی اول آمریکا در میانه دهه نود میلادی و وزیر خارجه باراک اوباما در اولین دوره ریاست جمهوری او، تمرکز اصلی اولین تبلیغات انتخاباتی اش را روی ساده زیستی و بهبود وضعیت اقتصادی استوار کرده است.

هواداران او در ایالت مریلند از ورود او به رقابتهای انتخاباتی خوشحال هستند. یکی از آنها می گوید: “برای او در سال ۲۰۰۸ هم تبلیغات کردم و در انتظار چنین روزهایی بودم، که او دوباره آغاز کند.”

خانواده کلینتون هواداران زیادی در میان جامعه سیاهپوستان آمریکا و ستاره های هالیوود و دنیای موسیقی این کشور دارند. جنیفر لوپز، خواننده و بازیگر سینما روز یکشنبه گفت: “ در همین لحظه خبر نامزدی او را دریافت کردم. هیجان زیادی دارم، فکر می کنم که او آماده پذیرش چنین مسئولیتی باشد.”

هیلاری کلینتون در مقام سناتور و یا وزیر خارجه، قابلیتهای خود را نشان داده است و انتخاب او به عنوان نامزد نهایی دموکراتها می تواند چون هشت سال پیش صفحه ای جدید در تاریخ ایالات متحده بگشاید. در صورت انتخاب، وی اولین زن رییس جمهوری ایالات متحده خواهد بود.

لاری کلی، زنی که از مریلند برای بازدید به محل کاخ سفید در واشنگتن آمده، هم می گوید: “فوق العاده است، او پیشاپیش رای من را دارد است.”

کلیپ تبلیغاتی هیلاری کلینتون او را زنی عادی در خدمت طبقه متوسط نشان می دهد و این کاملا متفاوت از انتقاداتی است که در زمان ریاست او بر دستگاه سیاست خارجی علیه او وارد می شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

هیلاری کلینتون رسما وارد رقابت ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا شد

معترضان به جنگ غزه مراسم جمع‌آوری کمک‌های مالی با حضور بایدن، اوباما و کلینتون را مختل کردند

آغاز هفته پنجم اعتراضات ایران؛ آتش‌سوزی در زندان اوین به همراه شنیده شدن صدای آژیر و انفجار