رونمایی از دوچرخه جدید تیم اسکای در تورنومنت دوچرخه سواری بلژیک

رونمایی از دوچرخه جدید تیم اسکای در تورنومنت دوچرخه سواری بلژیک
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تیم دوچرخه سواری اسکای روز شنبه از دوچرخه جدیدی رونمایی کرد که قرار است در مسابقات تور فلاندر بلژیک و نیز تور دوچرخه سواری پاریس ـ روبه توسط برادلی

آگهی

تیم دوچرخه سواری اسکای روز شنبه از دوچرخه جدیدی رونمایی کرد که قرار است در مسابقات تور فلاندر بلژیک و نیز تور دوچرخه سواری پاریس ـ روبه توسط برادلی ویگینز دوچرخه سوار بریتانیایی مورد استفاده قرار گیرد.

سیستمی بر روی این دوچرخه طراحی شده که قادر است مشکلات دوچرخه سواران در مسیرهای سنگفرش جاده ای را کمتر و کارایی آنها را بیشتر کند.

نخستین آزمایش انجام شده بر روی دوچرخه جدید تیم اسکای که از این سیستم سود می برد حاکی از افزایش 8 درصدی سرعت و نیز صرفه جویی 10 درصدی انرژی نسبت به دوچرخه قبلی این تیم در مسیرهای سخت به خصوص زمین های سنگ فرش تورنومنت های کلاسیک دوچرخه سواری است.

دیو بریلزفورد کاپیتان تیم دوچرخه سواری اسکای در مورد سیستم جدید دوچرخه های تیم اش می گوید : “برخی اوقات نوآوری های کوچک می توانند کارایی و قابلیت های کل یک تیم را بالا ببرند. اینبار موضوع فقط ایجاد یک تغییر کوچک است اما همین تغییر جدید می تواند تاثیر زیادی بر عملکرد نهایی بگذارد. این ابداع کوچک می تواند دنیای دوچرخه سواری را متحول کند و ما بسیار خوشحالیم که میتوانیم آنرا نشان دهیم.”

تور فلاندرز که یکی از فشرده ترین تورهای دوچرخه سواری سال به شمار می رود از روز یکشنبه آغاز می شود. یکصد و سیزدهمین دوره رقابت های دوچرخه سواری موسوم به تور پاریس ـ روبه نیز که یکی دیگر از تورنومنت های کلاسیک این رشته ورزشی است یک هفته پس از آن یعنی دوازدهم آوریل برگزار خواهد شد. حدود 53 کیلومتر از مسیر 253 کیلومتری تور پاریس ـ روبه از جاده های سنگفرش تشکیل شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تور دو فرانس زنان که سال‌ها بی‌توجه و بی‌تماشاگر ماند؛ دوچرخه‌سوار هلندی قهرمان دومین دوره شد

استقبال ده‌ها هزار نفر در کپنهاگ از یوناس وینگگارد قهرمان مسابقات تور دو فرانس

جام جهانی قطر ۲۰۲۲؛ بلژیک به مراکش باخت، بروکسل بهم ریخت