Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

شهر هالترن آم زه در سوگ دانش آموزان و معلمان جان باخته در سقوط هواپیمای ایرباس

شهر هالترن آم زه در سوگ دانش آموزان و معلمان جان باخته در سقوط هواپیمای ایرباس
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

شهر هالترن آم زه در شمال آلمان، در غم از دست دادن ۱۶ دانش آموز و دو معلم بر اثر سانحه سقوط هواپیمای ایرباس در فرانسه به سوگ نشسته است. شاگردان

آگهی

شهر هالترن آم زه در شمال آلمان، در غم از دست دادن ۱۶ دانش آموز و دو معلم بر اثر سانحه سقوط هواپیمای ایرباس در فرانسه به سوگ نشسته است.

شاگردان دبیرستان یوزف کونیگ با روشن کردن شمع یاد همکلاسی های دیروزشان را گرامی داشتند؛ آنهایی که تنها برای یک هفته به اسپانیا سفر کرده بودند اما از بد حادثه دیگر بازنگشتند.

توماس جرک، از خیرین کلیسا در توضیح حال و روز مردم این شهر گفت: «مردم از آنچه روی داده حیرت زده اند. چطور چنین چیزی می تواند رخ دهد؟ این حادثه چیزی نیست که بتوان تصورش را هم کرد. حوادثی از این دست هر روزه این سو و آن سو روی می دهند و حالا که چنین موضوعی برای مردم این شهر پیش آمده، آنها نمی دانند چطور با آن کنار بیایند. آنها اینطور حس می کنند که زندگی پس از این مثل گذشته نخواهد بود.»

گروه های مختلف از جمله خیرین کلیسا، واعظان، روانشناسان و مددکاران همه جمعند تا به هر شکلی که ممکن است از غم خانواده های داغدار اندکی بکاهند.

اولاف، برونز، خبرنگار یورونیوز در هالترن آم زه حال و هوای شهر را چنین گزارش کرد: «کل شهر در شوک فرو رفته و مردم حرفی برای گفتن ندارند و کسی مایل نیست در برابر دوربین چیزی بگوید. شاید چند ماه زمان لازم است تا آسیب دیدگان این حادثه با آن کنار بیایند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سه روز عزای عمومی در اسپانیا در پی بروز سانحه سقوط هواپیما

کمک نظامی یک میلیارد یورویی اسپانیا به اوکراین؛ مادرید و کی‌یف توافقنامه دفاعی امضا کردند

جدی‌ترین حمله داعش به خارجی‌ها در دوران طالبان؛ حادثه‌دیدگان اسپانیایی افغانستان را ترک کردند