Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

پوتین: در خلال جدایی کریمه زرادخانه هسته ای روسیه در وضعیت آماده باش بود

پوتین: در خلال جدایی کریمه زرادخانه هسته ای روسیه در وضعیت آماده باش بود
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پس از غیبت ده روزه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه از انظار عمومی که به گرم شدن بازار شایعات منجر شد، تلویزیون دولتی این کشور یکشنبه شب در برنامه

آگهی

پس از غیبت ده روزه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه از انظار عمومی که به گرم شدن بازار شایعات منجر شد، تلویزیون دولتی این کشور یکشنبه شب در برنامه ای تصاویری از او را پخش کرد.

در بخشی از این برنامه، آندری کوندراشوف، خبرنگار در گفتگو با او پرسبد آیا در خلال بحران اوکراین نیروی هسته ای روسیه در وضعیت آماده باش قرار گرفته بود؟

آقای پوتین ضمن تایید این موضوع گفت: «ما آماده این کار بودیم. من صریحا به همکارانم گفتم که کریمه سرزمین تاریخی ماست. روس های آنجا در معرض خطرند. ما نمی توانیم آنها را رها کنیم.»

این اظهارات درحالی ایراد شده که رئیس جمهوری روسیه طی سال گذشته حضور نظامیان کشورش در کریمه و شرق اوکراین را تکذیب می کرد.

در واکنش به داغ شدن شایعات در باره بیماری آقای پوتین، تلویزیون روسیه تصویری از وی را در اتاق کار و در محل اقامتش در خارج از مسکو نشان داد که گویا پیش از غیبتش ثبت شده بود. در این تصویر او در حال گفتکو با ویاچسلاو لبدوف رئیس دیوان عالی روسیه بر سر اصلاحات در نظام قضایی است.

رئیس جمهوری روسیه آخرین بار در پنجم مارس جاری در رسانه ها دیده شد؛ زمانی که نخست وزیر ایتالیا برای دیدار و گفتگو با او به مسکو سفر کرده بود.

شایعات درباره بیماری آقای پوتین پس از لغو سفر او به قزاقستان که قرار بود حدود ده روز پیش صورت گیرد قوت گرفت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رویترز: پوتین برای آتش‌بس مشروط در اوکراین اعلام آمادگی کرده است

به فرمان پوتین، چشم در برابر چشم؛ روسیه دست بر اموال خصوصی آمریکایی‌ها می‌گذارد

پوتین وزیر دفاع خود را کنار گذاشت؛ از بقیه تغییرات در کابینه روسیه چه می‌دانیم؟