Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

مارسل هیرشر بر بام اسکی آلپاین

مارسل هیرشر بر بام اسکی آلپاین
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مارسل هیرشر ششمین پیروزی فصل خود را در ماده مارپیچ بزرگ بدست آورد. اسکی باز اتریشی که در حال حاضر در صدر جدول عمومی قرار دارد، به نظر شکست ناپذیر می

آگهی

مارسل هیرشر ششمین پیروزی فصل خود را در ماده مارپیچ بزرگ بدست آورد. اسکی باز اتریشی که در حال حاضر در صدر جدول عمومی قرار دارد، به نظر شکست ناپذیر می آید. هیرشر در هر دو دور این چهارمین مرحله مارپیچ بزرگ فصل توانست با کسب بهترین زمان همه حریفان را پشت سر بگذارد.

هیرشر با اختلاف یک ثانیه و ۱۳ آلکسی پنتورو را مجبور به قبول جایگاه دوم کرد. البته پنتورو، اسکی -باز فرانسوی در دور دوم به راستی عالی اسکی کرد و نشان داد که یکی از مدعیان جدی قهرمانی در مسابقات فصل است. آلکسی پنتورو با این موفقیت، پس از هیرشر و تد لیگتی، در مکان سوم جدول رده بندی عمومی فصل قرار دارد. اسکی باز فرانسوی اگر روز یکشنبه در ماده مارپیچ کوچک به پیروزی رسد می تواند به جایگاه دوم صعود کند.

هنریک کریستوفِرسِن نیز عملکرد بسیار خوبی داشت. اسکی باز نروژی در مجموع دو دور با ۵۱ ثانیه تاخیر در جایگاه سوم روز خود را به پایان رسید. این نخستین بار در فصل است که کریستوفِرسِن بر روی سکو و در جمع بزرگان اسکی آلپاین قرار می گیرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دوچرخه‌سوار بریتانیایی رکورد سرعت رکاب‌ زدن در یک ساعت را شکست

پرچمدار کاروان ایران اولین «دوپینگی» المپیک پکن؛ ادامه تمرین ستاره ۱۵ساله روس با جود تست مثبت

بهترین‌های فیفا: طارمی تا دو قدمی پوشکاش رفت؛ لواندفسکی بهترین بازیکن سال شد