Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

پلانتو: برای آینده دراز مدت مجله شارلی ابدو باید برنامه ریزی کنیم

پلانتو: برای آینده دراز مدت مجله شارلی ابدو باید برنامه ریزی کنیم
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در پی حمله به دفتر مجله شارلی ابدو، و کشته شدن تعداد زیادی از اعضای هیات تحریریه آن، دفتر این مجله نیز تا بازسازی لازم تعطیل شده، اما باقیماندگان

آگهی

در پی حمله به دفتر مجله شارلی ابدو، و کشته شدن تعداد زیادی از اعضای هیات تحریریه آن، دفتر این مجله نیز تا بازسازی لازم تعطیل شده، اما باقیماندگان هیئت تحریریه در دفتر روزنامه لیبراسیون کار خود را ادمه خواهند داد.

ژان پلانتو کارتونیست مشهور فرانسه روز شنبه در جمعی از خبرنگاران در مورد آینده این مجله گفت: “فردی هست که آماده سرمایه گذاری برای مجله شارلی ابدو است. زیرا بدیهی است که طی پانزده روز آینده این مجله منتشر و در دکه های مختلف برای فروش عرضه خواهد شد. ولی ما می خواهیم برای وضعیت شش ماهه، یک ساله و دوساله آینده آمادگی داشته باشیم. فردی که آماده سرمایه گذاری است مرا به خوبی می شناسد و با عرصه خلاقیت هنری بسیار آشناست. او به من می گوید آنها چه نیازهایی دارند تا من فراهم کنم.”

پلانتو در این گفتگو اضافه کرد: “وقتی ما قلم سحرآمیز خود را به کار می گیریم تا انتهای باورها، تفکر و احساس خود را ارائه می کنیم. ما خوانندگان و دوستان دانایی داریم. خوانندگان عزیزی داریم که آنها را می شناسیم. اما گاه فرد آشفته ای نیز در آن گوشه ها یافت می شود که نه فقط مسئله کارتونیست ها بلکه مسئله روزنامه نگاران و حتی دیگر شهروندان اروپا و سراسر جهان نیز هست. بنابراین باید به یاد داشته باشیم که کارتون های ما توسط افراد غیر قابل کنترل نیز دیده می شوند. بنابراین بدون اینکه تسلیم بشویم، باید دقیق تر باشیم و مانند شطرنج دو حرکت جلوتر را بدانیم.”

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

در گرماگرم افزایش تنش‌ها در خاورمیانه، فرانسه امنیت شب تحویل سال نوی المپیکی را تشدید می‌کند

جزئیات حمله پاریس؛ تحقیقات آلمان و فرانسه در مورد چاقوکشی آرمان رجب‌پور و قصور روانپزشکی

افشای هویت عامل حمله مرگبار در پاریس؛ «آرمان رجب‌پور میاندوآب» کیست؟