Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

خاکسپاری یکی از دو افسر آمریکایی به قتل رسیده در نیویورک

خاکسپاری یکی از دو افسر آمریکایی به قتل رسیده در نیویورک
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

همزمان با خاکسپاری پیکر رافائل راموس، یکی از دو افسر آمریکایی که هفته گذشته به قتل رسیده بودند، مقام های رسمی کشوری و ایالتی نیز روز شنبه با حضور در

آگهی

همزمان با خاکسپاری پیکر رافائل راموس، یکی از دو افسر آمریکایی که هفته گذشته به قتل رسیده بودند، مقام های رسمی کشوری و ایالتی نیز روز شنبه با حضور در این مراسم برای او ادای احترام کردند.

در این مراسم جو بایدن، معاون رئیس جمهوری آمریکا نیز حضور داشت. او گفت: «وقتی قاتلی با گلوله دو افسر را هدف قرار می دهد، این شهر است که هدف قرار گرفته و روح ملت آسیب دیده است. آنها بخشی از نیویورک بودند. آنها احتمالا ماموران بهترین دفتر پلیس بودند که مورد تمجید قرار گرفته اند.»

رافائل راموس ۴۰ ساله و ونجیان لو ۳۲ ساله همکار او روز بیستم دسامبر در حین گشت زن در نیویورک از پشت سر هدف گلوله مردی ۲۸ساله و سیاهپوست قرار گرفتند.

ضارب دقایقی پس از ارتکاب قتل، خودکشی کرد و اقدام خود را انتقام از پلیس به خاطر کشتن یک مرد سیاهپوست غیرمسلح عنوان کرده است.

این حادثه پس از چند هفته اعتراض گسترده از جمله در ارتباط با مرگ یک مرد ۴۱ ساله سیاهپوست به نام اریک گارنر و پیش از آن، مرگ مایکل براون نوجوان سیاه پوستی که در ایالت میسوری کشته شد، روی داد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نیویورک در شوک کشته شدن دو پلیس، مرگ یک پلیس دیگر در فلوریدا

ویدئو؛ یک پودل مینیاتوری برنده مسابقه معروف سگ‌ها در «وست‌مینستر کنل کلاب» شد

پلیس نیویورک وارد دانشگاه کلمبیا شد؛ماموران با یورش به چادرهای دانشجویان، ده‌ها نفر را بازداشت کردند