«مصاحبه» اکران می شود

«مصاحبه» اکران می شود
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

انتقاد، ترغیب و حمایت باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا از شرکت «سونی پیکچرز» کارساز شد و این شرکت برغم تهدید هکرها، تصمیم به اکران فیلم کمدی «مصاحبه»

آگهی

انتقاد، ترغیب و حمایت باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا از شرکت «سونی پیکچرز» کارساز شد و این شرکت برغم تهدید هکرها، تصمیم به اکران فیلم کمدی «مصاحبه» گرفت.

آمریکا، حمله هکرها به شرکت سونی پیکچرز و تهدید آنها را سازماندهی شده از سوی کره شمالی می داند، اتهامی که پیونگ یانگ آن را رد و همزمان با لفاظی های خاص خود واشنگتن را تهدید می کند.

اما دو نفر از دوستدارن سینما از تصمیم شرکت سینمایی سونی به اکران فیلم «مصاحبه» استقبال می کنند. یکی از آنها می گوید:«اول این که، این فیلم ظاهراً بامزه و خنده دار است و دوم این که هکرها و اشخاص نمی توانند ما را از رفتن به سینما منصرف کنند.»

دیگری می گوید:«هیجان انگیز است و بنظرم واکنش های سیاسی و اجتماعی پس از اکران فیلم هیجان انگیزتر هم خواهد بود.»

شرکت سینمایی سونی، حدود یک هفتۀ پیش و بدنبال حمله اینترنتی و تهدید هکرها از اکران فیلم «مصاحبه» منصرف شده بود اما «مصاحبه» بالاخره همزمان با روز کریسمس در ۲۰۰ سینما و سالن به نمایش در می آید.

در این فیلم کمدی دو خبرنگار که فرصت مصاحبه با رهبر کره شمالی را یافته اند توسط سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سی آی ای) به خدمت گرفته می شوند تا «کیم جونگ اون» را ترور کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سونی با اکران «مصاحبه» هکرها را به چالش می کشد

یک گروه هکری با هک سایت وزارت خارجه ایران برخی از اسناد را منتشر کرد؛ تهران: تکذیب می‌کنیم

«اف‌بی‌آی» نسبت به سرقت اطلاعات در ایستگاه‌های عمومی شارژ تلفن همراه هشدار داد