واکنش شهردار نیویورک به قتل دو افسر پلیس

واکنش شهردار نیویورک به قتل دو افسر پلیس
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بیل دبلاسیو، شهردار نیویورک در یک کنفرانس خبری حمله مسلحانه به پلیس در منطقه منهتن را که منجر به مرگ دو افسر پلیس شد محکوم کرد. شهردار نیویورک در

آگهی

بیل دبلاسیو، شهردار نیویورک در یک کنفرانس خبری حمله مسلحانه به پلیس در منطقه منهتن را که منجر به مرگ دو افسر پلیس شد محکوم کرد.

شهردار نیویورک در جمع خبرنگاران گفت: «هنگامی که یک افسر پلیس به قتل می رسد، به بنیان جامعه ما آسیب زده می شود. این حمله ای به همه ما است. یورشی به همه آنچه است که ما گرامی می داریم. ما به پلیس برای حفاظت از خود در برابر تبهکاران و شروران وابسته هستیم.»

دو افسر پلیسی که بعد از ظهر شنبه در منطقه بروکلین نیویورک به ضرب گلوله کشته شدند در زمان وقوع حادثه در داخل خودروی گشت بودند. آنان بدون آنکه فرصت دفاع پیدا کنند، از سوی مردی ۲۸ساله و سیاه پوست، به دفعات از ناحیه سر هدف اصابت گلوله قرار گرفتند. یکی از مقتولان دو سال و دیگری هفت سال سابقه خدمت در پلیس داشت.

ضارب که دقایقی پس از ارتکاب به قتل خودکشی کرد، بارها در ایالات جورجیا و اوهایو سابقه بازداشت داشته است. وی متولد نیویورک بود ولی در شهر بالتیمور واقع در ایالت مریلند اقامت داشته است. همزمان جسد دوست دختر سابق وی نیز در بالتیمور یافت شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ماجرای مرموز کشف پای قطع شده یک انسان در متروی نیویورک

محاکمه ترامپ در نیویورک ۲۰ روز پس از «سه‌شنبه بزرگ» انتخابات مقدماتی آغاز می‌شود

سگ گمرک فرودگاه بوستون میمون‌های مومیایی شده را در چمدان‌های یک مسافر شناسایی کرد