Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

اعتراض دانشجویان به افزایش تجاوز به زنان در دهلی نو

اعتراض دانشجویان به افزایش تجاوز به زنان در دهلی نو
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

جمعی از دانشجویان روز یکشنبه در شهر دهلی نو با تلاش برای ورود به یک مقر پلیس نسبت به افزایش تجاوز به زنان در پایتخت هند اعتراض کردند. برپایی این

آگهی

جمعی از دانشجویان روز یکشنبه در شهر دهلی نو با تلاش برای ورود به یک مقر پلیس نسبت به افزایش تجاوز به زنان در پایتخت هند اعتراض کردند.

برپایی این تظاهرات پس از آن است که زنی 26 ساله در دهلی نو اعلام کرد که توسط یک راننده تاکسی مورد تجاوز قرار گرفته است.

پوروا شارما، یکی از معترضان می گوید: «دوباره در دهلی تجاوز شده است. سال هاست که این اتفاق اینجا تکرار می شود. من اعتراض می کنم چون به نظرم این وظیفه اجتماعی ام است تا علیه آنچه مخالفش هستم بایستم.»

یورواشی جوشی، معترض دیگری است که می گوید: «به اینجا آمده ام تا علیه بی نظمی و امتناع دولت از اذعان به شکست در برخورد با این موضوع اعتراض کنم. دستگاه دولت در انجام تدابیر لازم با توجه به تمامی حوادثی که درحال وقوع است شکست خورده است.»

به تازگی مقاومت دو خواهر در برابر تعرض در اتوبوس توجه شهروندان هند را به خود جلب کرده است. ویدئویی که لحظه این درگیری و برخورد فیزیکی را نشان می دهد در هفته ای که گذشت به یکی از پربیننده ترین ها در شبکه اجتماعی یوتیوب تبدیل شد.

همزمان یک سازمان مبارزه با فقر در هند گزارش داد که روزانه حدود هفت هزار دختر زیر 6 سال در این کشور جان خود را از دست می دهند. برخی از این کودکان پس از تولد از بین برده می شوند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دادگاه، شکایت زن هندی درباره «رابطه جنسی غیرطبیعی» شوهرش را رد کرد

«پیکر زن میدان جنگ نیست»؛ زنان هندی خانه فرد مظنون در پرونده تجاوز جنسی را به آتش کشیدند

حمله به خوابگاه‌های دانشجویان خارجی و نگرانی مهاجران افغان؛ در قرقیزستان چه خبر است؟