کارت پستال از دبی؛ پیشرفت و جهانی شدن در محله «آینده دبی»

  کارت پستال از دبی؛ پیشرفت و جهانی شدن در محله «آینده دبی»
Copyright  euronews   -   Credit: Dubai Tourism
نگارش از یورونیوز فارسی

محله «آینده دبی» شامل مرکز مالی بین‌المللی دبی، مرکز تجارت جهانی دبی و محله برج‌های امارات است. این منطقه پویا، قطب تجاری پررونق امارات به شمار می رود.

در ای قسمت از برنامه کارت پستال به محله «آینده دبی» رفته ایم. دبی جسورانه و جاه‌طلبانه در حال پیشرفت است. تمرکز امارات بر آینده است و جدیدترین محلاتش را بر اساس این معیار نامگذاری کرده است.

محله «آینده دبی» شامل مرکز مالی بین‌المللی دبی، مرکز تجارت جهانی دبی و محله برج‌های امارات است. این منطقه پویا، قطب تجاری پررونقی است.

با افتتاح مرکز خرید «گیت اونیو»، مغازه‌های خرده‌فروشی و رستوران‌های تجاری در حال زیاد شدن است. این مرکز با مفاهیمی مانند «گایا» و ترسند» مشتریان سلطنتی را همراه با افتخارات بین‌الممللی و غذاهای غیرقابل اجتناب، به خود جلب می کنند.

هنرهای زیبا نیز از جمله جذابیت‌های این مرکز است. بوتیک‌های «گیت ویلچ» و نمایشگاههای موقت در «سامر گاردن» را می توانید اینجا ببینید.

در سال ۱۹۷۹ و برای نخستین بار در منطقه، برج تجارت جهانی شیج رشید ساخته شد. این برج نه تنها در محله آینده دبی قابل رویت است بلکه روی اسکناس های صد درهمی امارات هم قابل مشاهده است. در یک قاب کلی از دبی و فقط ۱۰ دقیقه دورتر، مناظر جدیدی از دبی جدید و قدیم را می توان دید.

هتل «چهار فصل» یکی از هتل‌های پنج ستاره منطقه است که به سفر تاجران کیفیت تازه‌ای داده است. خوب بخوابید و و با دیدن طاووس‌هایی که صبح هنگام در اطراف پرسه می زنند بیدار شوید و سپس روز جدید را با شنا شروع کنید.

مطالب مرتبط