رپرتاژ آگهی ارائه شده توسط

 BEIJING
رپرتاژآگهی (محتوای شریک تجاری) برای توصیف مطلبی بکار برده می شود که تبلیغ کننده و حامی مالی بر روند تهیه آن نظارت و هزینه آنرا پرداخت می کند. محتوای مربوطه توسط بخش بازرگانی تولید می شود و تحریریه و خبرنگاران یورونیوز نقشی در آن ندارند. حامی مالی با همکاری بخش تولید بازرگانی یورونیوز، کنترل موضوعات، محتوا و تأیید نهایی را در اختیار دارد. «شریک تجاری» بر انتخاب موضوعات و تولید محتوا نظارت دارد و تصمیم نهایی را در همکاهنگی با بخش تولیدات بازرگانی یورونیوز اتخاذ می کند.
رپرتاژ آگهی ارائه شده توسط
رپرتاژآگهی (محتوای شریک تجاری) برای توصیف مطلبی بکار برده می شود که تبلیغ کننده و حامی مالی بر روند تهیه آن نظارت و هزینه آنرا پرداخت می کند. محتوای مربوطه توسط بخش بازرگانی تولید می شود و تحریریه و خبرنگاران یورونیوز نقشی در آن ندارند. حامی مالی با همکاری بخش تولید بازرگانی یورونیوز، کنترل موضوعات، محتوا و تأیید نهایی را در اختیار دارد. «شریک تجاری» بر انتخاب موضوعات و تولید محتوا نظارت دارد و تصمیم نهایی را در همکاهنگی با بخش تولیدات بازرگانی یورونیوز اتخاذ می کند.
BEIJING

تجربه رویای زمستانی: ورزش های زمستانی پکن و چشم اندازهایش

تجربه رویای زمستانی: ورزش های زمستانی پکن و چشم اندازهایش

در 70 کیلومتری مرکز شهر پکن ، ورزشکاران اسنو برد معروف از سراسر جهان برای کسب جایزه تردستی های حماسی اجرا می کنند و هوا را می شکافند،

وقتی صحبت از ورزش اسنو برد می آید، پایتخت چین معمولا اولین شهری نیست که تداعی شود. ولی از زمانی که پکن برای میزبانی بازی های زمستانی المپیک 2022 برگزیده شد، بازی های زمستانی محبوبیت بالایی در این شهر کسب کرده اند.

آگهی

این رویداد خاص، مسابقات آزاد جهانی اسنو برد، که در نان شان ملو پارک برگزار می شود یکی از بزرگترین رقابت های سبک شیب دار در آسیا می باشد. این مسابقه تنها 4 سال بعد از آن که در حرکتی متهورانه وارد بازی های المپیک شده به این دسته رقابت ها اضافه شده است.

این پارک در میانه ی دهکده اسکی نان شان واقع شده است که میزبان خیل نسبتا جوانی از اسکی بازان می باشد. این در حالیست که ورزش های زمستانی به خودی خود پیشینه ای قدیمی داشته و به عهد پارینه سنگی چین بر می گردند.

بیشتر رقابت های اسکی و اسنوبرد المپیک 2022 در منطقه چونگلی, در استان هبی برگزار می شود که مقصدی جدید برای علاقمندان به ورزش های زمستانی است که به سرعت در حال معروف شدن است. خط آهن سریع السیر که اکنون در دست احداث است، بازدید کنندگان را از مرکز شهر پکن به این مرکز جنب و جوش در منطقه ژانگ ژیاکو در کمتر از یک ساعت خواهد برد.

یکی از معروف ترین پیست های اسکی در منطقه، پیست خوش منظره وان لانگ است، که به مسیرهای طولانی و طبیعت متنوع اش در کوه های هانگ هوالینگ معروف است. پیست دیگری، سویی یان شان، در میان جنگل درختان توس سفید سه سطح مسیر اسکی را در خود جای داده است.

اسکی بازان در منطقه بزرگ 42/3 میلیارد یورویی فولانگ از طریق تله سیژهای که به "فرش های جادویی" معروف هستند به بالای کوه برده می شوند، اصطلاحی جادویی که تصاویر شعار المپیک 2022 را در ذهن تداعی می کند: " رویای زمستانی"

آگهی

عکس هایی از حرکات اکشن و سلفی های برفی

اسنوبردبازهای آکروبات، سورتمه سوارها و اسکی بازها سوژه های هیجان انگیزی برای عکاسان و فیلم بردارانی هستند که منتظر ثبت لحظات هیجانی در مکان های ورزشی هستند، از شهر بادالینگ گرفته تا یون فوشان.

مرکز پکن همچنین برای عکس های کلوزآپ هم آماده است، چرا که در ماه های زمستانی به طرز چشمگیری تغییر می کند. نقاط مهم قابل توجه، از جمله شهر ممنوعه که از طرف یونسکو به عنوان سایت میراث فرهنگی ثبت شده است، پر از برف و قله های یخ زده می شود – که منظره های جدیدی برای عکاسی برای مناظر فوق العاده حاضر اضافه می کند.

این کلانشهر سه هزار ساله در جای جای شهر هاله های قرمز رنگ چشمگیری در هنر معماری و تزیین را دارا می باشد که همچون گره های "خوش شانسی" می مانند -هنری که قدمتی هزاران ساله دارد.

مشتاقان اسکیت سواری در یکی دیگر از سایت های میراث جهانی، کاخ تابستانی، همچون نقطه هایی روی دریاچه که یخ می زند و بزرگترین رینگ طبیعی اسکیت پکن را شکل می دهد دیده می شوند.

در فضای بسته، در مرکز خرید جهانی چین، پیست اسکیت لو کول جستجو برای هدیه و شادی های زمستانی خانوادگی را کنار هم جمع می کند.

و بازی ها شروع می شود

احتمالا خیلی تعحب آور نیست که اسکیت روی یخ ورزشی محبوب است. به هر حال، وو داجینگ بعد از بردن اولین مدال طلا برای چین در المپیک زمستانی بیست و سوم در مسیر کوتاه 500 متر مردان با شکستن رکورد جهانی خود، تبدیل به قهرمانی ملی شد.

ورزشکارانی که شانس قهرمانی در المپیک را دارند را گاهی می توان در اطراف دهکده سبز المپیک دید در حالیکه به دنبال توپ هاکی می دوند- نشانه ای از محبوبیت روز افزون و فزاینده این ورزش در چین.

در زمستان 2022، مراسم افتتاحیه و اختتامیه بازی ها در استادیوم ملی پکن ( لانه کبوتر) برگزار می شود،جایی که بازی های تابستانی 2008 شروع به کار کرده و در آن جا به پایان رسید. پکن اولین شهری است که میزبان هر دو بازی های المپیک زمستانی و تابستانی در بیش از یک قرن بوده است.

در ماه ژانویه، مردم فرصت آن را پیدا می کنند تا طی کارناوال یخ و برف لانه ی پرنده. در این محل معروف ورزشی سورتمه سواری کنند.

از سایر برنامه های فصل سرما می توان به فستیوال های زمستانی در پارک یووانتان اشاره کرد که در آن تیوب سواری می کنند. در هپی ولی، نسخه چینی دیزنی لند، کارناوال برفی بازدیدکنندگان را مدهوش می کند.

آگهی

پیاده روی زمستانی از میان سرزمین عجایب یخ زده...

• دیوار یخ نوردی 50 متری در تائویان ژیانگو- دهکده نان چی شنگ، شهر شی چنگ ، استان می یان

• آبشارهای یخی و دریاچه های یخ زده شفاف همچون کریستال در استخر بلک دراگون ( اژدهای سیاه) – شهر شی چنگ، استان می یان

• مجسمه های یخی طبیعی، در ارتفاع 2118 متری بالای دریا در کوه های وو لینگ- نقطه خوش منظره دره ی یون ژیو

• آبشار یخی و قندیل های یخی همچون یشم سفیددر دره شوانگ لانگ- شهر ژای تانگ، استان من توئوگو

ورای شلوغی های شهر

از شهر و پارک های دست ساز آن که دور شویم، حومه ی شهر پر است از شهرهای جادویی یخی.

دره ی شن گوان در استان منتوگو زادگاه قندیل های کریستالی طبیعی است، که باعث می شود غار سوپرمن در مقایسه با آن ها کلبه ی زمستانی ساده ای به نظر آید. فستیوال فانوس یخی بین ماه های دسامبر تا مارس در این منطقه برگزار می شود و به استقبال سال جدید چینی می روند.

در استان یانگ دینگ شکوه طبیعی جای خود را به یکی از نمایش های هیجان انگیر نور و فانوس فصل می دهد. فستیوال دره ی یخ لانگ گینگ با صدها چراغ کاغذی و درختان چراغانی شده بازدید کنندگان را مجذوب خود می کند. مجسمه های هنری ساخته شده از یخ و برف ، از معبد گرفته تا هوتانگ ( کوچه های باریک پکن) جلوه ای از فرهنگ پایتخت چین می باشد.

در این میان، رینگ های اسکیت روی یخ ، پیست های اسکی و پارک های اسنوبرد تازه تاسیس در سراسر شهر و حومه ی آن روحیه ی ورزشکاری را بالا برده و لحظات به یادماندنی خلق می کند. و پکن با سرعت بسیار می رود تا تبدیل به مقصد گردشگری برای ورزش های زمستانی و فعالیت های فصل سرد شود- بدین ترتیب "رویای زمستانی" خود را به واقعیت تبدیل می کند.

برای اطلاع بیشتر در مورد بازی های برفی و جاذبه های آن به وب سایت توریسم پکن مراجعه فرمایید