رپرتاژ آگهی ارائه شده توسط

 BEIJING
رپرتاژآگهی (محتوای شریک تجاری) برای توصیف مطلبی بکار برده می شود که تبلیغ کننده و حامی مالی بر روند تهیه آن نظارت و هزینه آنرا پرداخت می کند. محتوای مربوطه توسط بخش بازرگانی تولید می شود و تحریریه و خبرنگاران یورونیوز نقشی در آن ندارند. حامی مالی با همکاری بخش تولید بازرگانی یورونیوز، کنترل موضوعات، محتوا و تأیید نهایی را در اختیار دارد. «شریک تجاری» بر انتخاب موضوعات و تولید محتوا نظارت دارد و تصمیم نهایی را در همکاهنگی با بخش تولیدات بازرگانی یورونیوز اتخاذ می کند.
رپرتاژ آگهی ارائه شده توسط
رپرتاژآگهی (محتوای شریک تجاری) برای توصیف مطلبی بکار برده می شود که تبلیغ کننده و حامی مالی بر روند تهیه آن نظارت و هزینه آنرا پرداخت می کند. محتوای مربوطه توسط بخش بازرگانی تولید می شود و تحریریه و خبرنگاران یورونیوز نقشی در آن ندارند. حامی مالی با همکاری بخش تولید بازرگانی یورونیوز، کنترل موضوعات، محتوا و تأیید نهایی را در اختیار دارد. «شریک تجاری» بر انتخاب موضوعات و تولید محتوا نظارت دارد و تصمیم نهایی را در همکاهنگی با بخش تولیدات بازرگانی یورونیوز اتخاذ می کند.
BEIJING

تلفیق کار و تفریح: 6 روز در پکن

تلفیق کار و تفریح: 6 روز در پکن

اواسط امسال، پکن میزبان بزرگ ترین رویداد تجاری چین-اروپا، کنفرانس بین المللی پایتخت های بین الملل می باشد. این یکی از چندین شاخص های رشد روز افزون محبوبیت این شهر به عنوان مقصدی برای صنعت جدیدتوریسم به منظور برقراری تورهای دسته جمعی از پیش برنامه ریزی شده ی کاری برای برگزاری ملاقات های کاری، انگیزشی، کنفرانس ها و نمایشگاه ها می باشد (MICE)

این شهر تا به امروز رویدادهای محلی و جهانی بسیاری را به خود جلب کرده است- افراد ذینفع بسیاری از سراسر جهان در اجلاس همکاری های اقتصادی آسیا اقیانوس آرام APEC ، کنفرانس جهانی موبایل و اینترت و هشتمین اجلاس انرژی پاک در سطح وزرا در این شهر گرد هم آمده اند. تعداد کنفرانس های برگزار شده در پایتخت چین اخیرا تا 20 درصد افزایش یافته است.

آگهی

این کلان شهر مدرن، مرکز شرکت های بین المللی و معماری به روز، پلی است میان فرهنگ غنی چین با پیشینه ای که به بیش از سه هزار سال پیش برمی گردد و نوآوری های قرن بیست و یکم.

پکن به پیشرفته ترین زیرساختارها جهان مجهز است، از شبکه گسترده مترو شهری گرفته تا راه های ریلی جدید پر سرعت. هم چنین به متخصصینی افتخار می کند که اطمینان حاصل می کنند که تک تک تورهای برنامه ریزی شده با دقت بسیار انجام شوند، چه تورهای بزرگ اجرا شده در مرکز تازه تاسیس نمایشگاهی بین المللی چین ، یا گردهمایی خاص در هتل تازه تاسیس و مجلل بولگاری

به منظور تکمیل ظرفیت های تجاری و توریستی پکن، سیاستی جدید، ویزای 144 ساعته ترانزیت-آزاد به گروه خاصی از مسافران عبوری این امکان را می دهد که تا 6 روز در پکن، و شهرهای مجاور، تیانجیت و هبی با معافیت ویزایی اقامت داشته باشند

در کمتر از یک هفته، بازدیدکنندگان می توانند از اپرای پکن، موزه ها و دیوار بزرگ چین دیدن کرده و با طرز پخت غذای سنتی چین آشنا شده و از خرید معاف از مالیات از پرل مارکت تا خیابان وانگ فوجینگ و دورتر لذت ببرند.

اصول ویزای مجانی 144 ساعنه

آگهی

• از شهروندان یکی از 53 کشور واجد شرایط اروپا،آمریکا، اقیانوسیه و آسیا باشید

• از یکی از 6 مرز مجار، از جمله فرودگاه بین المللی پایتخت پکن در عرض 144 ساعت کشور را ترک کنید.

• در فرودگاه مدارک سفر معتبر و بلیط برای سفر به کشوری ثالث با صندلی ررزرو شده قطعی به ماموران فرودگاه ارائه دهید

• 144 ساعت از ساعت 12 ظهر روزی که وارد کشور می شوید محاسبه می شود

اطلاعات بیشتر

روز اول: دانگ چنگ، "شهر شرقی"

دانگ چنگ قلب تاریخی پکن می باشد. میدان تیان آنمن، موزه ملی چین، آرامگاه مائو ژئو دانگ و شهر ممنوعه همه مکان هایی هستند که بازدید از آن ها اجباری است. تالار بزرگ مردم، افتخار میزبانی مراسمی همچون کنگره ی ملی مردم و اولین کنفرانس جهانی توریسم برای توسعه را داشته است. برخی از کوچه های باریک شهر ، یا (هوتانگ ها) پیشینه ای 700 ساله دارند. محله های دیگر همچون یانگ مژو ژی جی با بوتیک های شیک که لباس های طراحان مد معروف را می فروشند مزین گشته اند. در دکه های هوتانگ های قدیمی کاسه ای میانچا ( حلیم چینی) اصیل یا یک بشقاب اردک پکنی بخورید . بعد به سمت خیابان کیان من رفته و از مارک های چینی و خرید با معاف از مالیات. لذت ببرید.

روز دوم- منطقه تجاری مرکزی

منطقه تجاری مرکزی در چائویانگ جنوبی قلب تپنده مالی و رسانه ای محسوب می شود و اولین منطقه ای در چین است که با خارج از کشور ارتباط برقرار کرده است. در نقطه نقطه این منطقه هم چنین شاهد آثار معماری بی نظیر خواهید بود. آسمان خراش دفنر مرکزی تلویزیون چین، با طراحی فرا مدرن دفتر طراحی رم کول هاس، یکی از جاذبه های دیدنی شهر محسوب می شود. بلندترین ساختمان شهر، ساختمان سوم تجارت جهانی چین، توسط معماران همتای نیویورکی این بنا طراحی شده است. در این ساختمان، هتل شانگری لا، هتل جهانی چین ، محل اقامت، مراکز برگزاری سمینارها و بهترین منظره پکن را می توانید تجربه کنید.بازار ژیوشویی یا خیابان ابریشم یکی دیگر از مراکز خرید رسمی معاف از مالیات است ، که مسافران می توانند از آن مروارید، چای، صنایع دستی، ابریشم و چینی خریداری کنند. در منطقه لیانگ ماکیائو در منطقه تجاری مرکزی ، هتل فور سیزنز پکن، که رتبه بهترین هتل تجاری چین را دارا است، با رستوران شیک کای یی ژوان پذیرای مهمانان می باشد.

تالار بزرگ مردم، روز سوم المپیک سبز/ دهکده بازی های آسیایی

محل بازی های المپیک 2008 پکن، که در بخش شمالی شهر واقع شده است، فصل جدیدی از تاریخ نوین چین را رقم می زند. از میان آن ها، مرکز ملی بازی های آبی، که به مکعب آب مشهور است، به بزرگترین پارک آبی چین تبدیل شده است. موزه ملی ورزش چین، در دهکده بازی های آسیایی، نمایشگر روحیه ی ورزشکاری در طی قرن ها می باشد. به همین ترتیب، پکن به عنوان اولین شهری که میزبانی هر دو المپیک تابستانی و زمستانی را در سال 2022 بر عهده خواهد داشت، نقطه عطفی در تاریخ به جا خواهد گذاشت. استادیوم ملی پکن امکانات بیشتری برای خرید معاف از مالیات ، برای محصولاتی که لوگوی المپیک، بازی های آسیایی، سازمان همکاری های مشترک آسیا- اقیانوسیه و انجمن " کمربند و جاده" را دارند فراهم می کند. مرکز ملی کنوانسیون چین،  مرکز مطبوعاتی برای بازی های 2008، امروزه یکی از برترین مراکز برگزازی نمایشگاه های بین المللی است که در سال 2018 میزبان اولین کنفرانس جهانی تجارت الکترونیک فرامرزی بود.

پکن جهان را به این طرق به هم متصل می کند..

• دومین فرودگاه بزرگ جهان: فرودگاه بین المللی پایتخت پکن

آگهی

• با ارائه خدمات به بیش از 90 میلیون مسافر

• ارتباط میان 149 پرواز داخلی و 132 پرواز خارجی

• مقام اول در چین برای کنفرانس ها

• مقام چهارم در آسیا

• مقام پانزدهم در جهان

• مرکزی برای بیش از 2000 موسسه ی ملی ، دانشگاه های معتبر و موسسات تحقیقاتی

روز چهارم: گشت و گذار با قطار

ویزای مجانی 144 روزه ترانزیت این مزیت را دارد که نه تنها در پکن گشت و گذار کنید بلکه به شهرهای همسایه تیان جین و هبی نیز سر بزنید. خط آهن سریع السیر چین بین پکن و این دو منطقه حرکت می کند. فاصله بین پکن و تیان جین 30 دقیقه می باشد و برای رسیدن به به بائودینگ ، هبی از تیان جین کمتر از دو ساعت زمان لازم است. تیان جین آرامگاه مان چنگ را درخود جای داده است. در تیان جین پر هیاهو، به بازدید مرکز فرهنگی بین هایی  بروید یا در خیابان قدیمی کالچر (فرهنگ ) به زمان امپراطوری دینگ برگردید. مسافران می توانند از طریق خط آهن از منطقه چانگ پینگ و ایستگاه هوانگتودیان به ایستگاه راه آهن بادالینگ بروند. این تجربه منحصر به فرد تنها دو ساعت به طول می انجامد. دیوار بزرگ بادالینگ  بارزترین و در عین حال بخشی از دیوار برگ چین است که نسبت به بقیه بخش ها به بهترین نحو از آن مراقبت شده است.

روز پنجم: گشت و گذار محلی

محل های دیدنی فرهنگی به راحتی با سیستم مترو پیشرفته پکن قابل دسترس هستند،خط 4 مستقیم به بزرگترین پارک سلطنتی ، کاخ تابستانی( واقع در ایستگاه بیگونگ من) می رود. برای رسیدن به معبد بهشت ، که در قرن پانزدهم پایه گذاری شد و مجتمع بزرگ سلطنتی برای مراسم به شمار می رود از خط 5 مترو استفاده کنید و قطار در ایستگاه تیان تان دانگ توقف دارد. خط 6 به سمت ایستگاه غربی بیونهه مسافران را به پارک کانال تانگ ژو می برد ، جایی که آن ها می توانند بزرگترین و قدیمی ترین کانال جهان، کانال بزرگ را تجربه کنند. در فاصله 50 دقیقه ای فرودگاه، در محله ی دریاچه یان کی، می توانید از مناظر کوهستانی، باغچه ها، امکانات کمپینگ و قایق رانی لذت ببرید. مرکز بین المللی نمایشگاهی و کنوانسیون دریاچه یان کی پکن   با امکاناتی همچون سالن کنفرانس، سالن تشریفاتی بزرگ و اتاق های جلسات معمولی تر میزبان تجار و شرکت ها می باشد.

روز ششم: منطقه هنر 798

چین دومین مرکز بزرگ هنر در جهان می باشد. کشف استعدادهای جاافتاده یا در حال شکوفایی محلی در پکن آسان است. به فاصله کمتر از یک ساعتی فرودگاه پایتخت پکن، منطقه 798 هنر مکانی مناسب برای گشت و گذاری نصف روز قبل از پرواز خروجی شما از پکن می باشد. این جا، کارخانه های متروکه تغییر کاربری داده و به فضاهای الهام بخش هنری تبدیل شده اند. این منطقه که پر است از فرهنگ و کافه های شاد، موزه هنر مین شنگ پکن و موزه جعبه سفید هنر را نیز در خود جا داده است. در همین حوالی، ساختمان نوساز لوکس هتل نوئو پکن به شکوفایی منطقه رنگی دگر می بخشد. این هتل دارای اتاق های جلسه، تالار پذیرایی می باشد و به کمک تیم زبده برنامه ریزی هتل جلسات و مهمانی ها را به صورت حرفه ای برگزار می کند.

با مراجعه به تارنمای کمیسیون توسعه گردشگری شهرداری پکن می توانید برای برنامه ریزی جلسات، سفرها، کنفرانس ها، نمایشگاه ها، تورها و سفرهایی که به منظور آشنایی با خدمات و محصولات انجام می شود کمک بگیرید.

خرید معاف از مالیات برای توریست های خارجی

• در یکی از بیش از 477 مغازه مشخص شده معاف از مالیات خرید کنید

• بیش از 500 یوان چین معادل66 یورو خرج کنید

• خریدهای استفاده نشده و باز نشده را با خود ببرید

• به یکی از مراکز برگشت مالیات در مبادی خروجی فرودگاه مراجعه کنید

• 9% برگشت پول را یا به صورت نقد یا حواله بانکی دریافت کنید

برای اطلاعات بیشتر