رپرتاژ آگهی ارائه شده توسط

 Department of Tourism and Commerce Marketing Dubai
رپرتاژآگهی (محتوای شریک تجاری) برای توصیف مطلبی بکار برده می شود که تبلیغ کننده و حامی مالی بر روند تهیه آن نظارت و هزینه آنرا پرداخت می کند. محتوای مربوطه توسط بخش بازرگانی تولید می شود و تحریریه و خبرنگاران یورونیوز نقشی در آن ندارند. حامی مالی با همکاری بخش تولید بازرگانی یورونیوز، کنترل موضوعات، محتوا و تأیید نهایی را در اختیار دارد. «شریک تجاری» بر انتخاب موضوعات و تولید محتوا نظارت دارد و تصمیم نهایی را در همکاهنگی با بخش تولیدات بازرگانی یورونیوز اتخاذ می کند.
رپرتاژ آگهی ارائه شده توسط
رپرتاژآگهی (محتوای شریک تجاری) برای توصیف مطلبی بکار برده می شود که تبلیغ کننده و حامی مالی بر روند تهیه آن نظارت و هزینه آنرا پرداخت می کند. محتوای مربوطه توسط بخش بازرگانی تولید می شود و تحریریه و خبرنگاران یورونیوز نقشی در آن ندارند. حامی مالی با همکاری بخش تولید بازرگانی یورونیوز، کنترل موضوعات، محتوا و تأیید نهایی را در اختیار دارد. «شریک تجاری» بر انتخاب موضوعات و تولید محتوا نظارت دارد و تصمیم نهایی را در همکاهنگی با بخش تولیدات بازرگانی یورونیوز اتخاذ می کند.
Department of Tourism and Commerce Marketing Dubai

گفتگو با دیوید گتا، دی جی شماره یک جهان در برج العرب دبی

گفتگو با دیوید گتا، دی جی شماره یک جهان در برج العرب دبی
Copyright  euronews   -   Credit: Dubai

او دی‌جی شماره یک جهان است که بیش ار ۴۰ میلیون آلبوم فروخته است. در این برنامه با دیوید گتا، سوپراستار فرانسوی آشنا می شویم که در یک برنامه خیریه در برج العرب دبی برای جمع آوری بودجه برای حمایت از نبرد جهانی علیه کووید، برنامه اجرا می کند.

یورونیوز: دیوید، بسیار متشکرم که با ما در اینجا هستید با این منظره فوق العاده. این برنامه چگونه راه افتاد؟

آگهی

گتا: «بله. این برنامه «اتحاد در خانه» نام دارد و من آنرا در میامی و سپس نیویورک و پاریس در مقابل موزه لوور و اکنون در این مکان نمادین و خارق العاده اجرا می کنم. ایده این است که برای افرادی که به دلیل کووید نیازمند هستند پول جمع کنیم و همچنین برای من شرایطی ایجاد می کند که کاری برای تفریح و سرگرمی مردم انجام دهم. زیرا نباید فراموش کرد که مردم هنوز به سرگرمی نیاز دارند و به همین دلیل فکر می کنم این پروژه بسیار موفق بوده است.»

یورونیوز: چقدر مهم است که صنعت سرگرمی دوباره به حرکت درآید چرا که شما مجبور شده‌اید روشهای جدیدی برای این کار انتخاب کنید؟

گتا: «بله، کاملا. در آغاز برای من چالشی بود زیرا من خیلی عادت دارم که افراد واقعی مقابلم باشند و به دلیل همین بازخوردهایی که در شوهای قبلی دریافت کرده ام، می فهمم چقدر مفید بوده‌ام و چقدر مردم از کارم لذت برده‌اند. اما در حال حاضر من فقط افراد را تصور می کنم و اینکه کارم چه تاثیری دارد. به نظرم این اجرا احتمالا از تماشایی ترین اجراها خواهد بود زیرا تولیدش واقعا دیوانه کننده بود. بنابراین خیلی هیجان زده‌ام، واقعا باورنکردنی است. منظورم این است که خود ساختمان واقعا نمادین و بسیار خاص است اما وقتی شما برای اجرا و تولید می آیید واقعا چشمگیرتر می شود.»

یورونیوز: به نظر شما این صنعت چگونه باید مسیر پیشرفتش را در این شرایط پیدا کند؟ چگوهنه باید برای موفقیت، سازگار شد و تغییر کرد؟

گتا: «من امیدوارم. یعنی مجبور به ادامه این مسیر نیستیم زیرا خیلی زود همه واکسینه می شوند و می توانیم دوباره کنسرت واقعی برگزار کنیم. اما در حال حاضر این تنها چیزی است که داریم. من فکر می کنم که در آینده این نوع ارتباط بعنوان یک گزینه احتمالی باقی بماند مثل صحبت کردن با بسیاری از افراد و همچنین شبیه شوهایی در واقعیت مجازی که توسعه بیشتری پیدا می کند. فکر می کنم که بسیار جالب است وقتی به فرزندانم نگاه می کنم و آنها با دوستانشان بطور جمعی بازی ویدیویی می کنند. آنها بازی‌های ویدویی انجام می دهند و هدفن را می گذارند و با دوستانشان صحبت می کنند و این باعث می شود که من خیلی درباره شیوه رفتاری نسل‌های جدید فکر کنم.»

آگهی

یورونیوز: شما به برنامه واکسیناسیون اشاره کردید. شما خیلی جدی علیه مخالفان واکسن کار کردید. از نظر شما چرا برای مردم مهم است که بیرون بروند و مطمئن شوند که در شرایط فعلی شما واکسن زده‌اید؟

گتا: «خوب من هیچ گزینه دیگری نمی بینم. صادقانه بگویم. من خیلی خوش شانسم زیرا در دوبی هستم و توانستم واکسن بزنم. این واقعا یک انتخاب شخصی است. من تلاش نمی کنم که مردم را مجبور کنم کاری را انجام دهند که نمی خواهند اما من راه دیگری برای جهان نمی بینم. می خواهیم چه کار کنیم؟ چه کار دیگری می توانیم بکنیم؟‌ ما نمی توانیم برای همیشه به این شکل باقی بمانیم. اجازه دادن به اینکه اقتصاد به این شکل بمیرد دقیقا به معنای ویرانی جهان است. من فرانسوی هستیم که کشوری انقلابی است، یکی از کشورهایی که ابتدا بیشترین مقاومت را داشت ولی الان می بینیم که آمارها در حال تغییر است و افراد بیشتری می خواهند واکسینه شوند که به نظر من خبر خوبی است.»

یورونیوز: شما در دوران قرنطینه Let's Live with Sia را ضبط کردید. فرایند ضبط موزیک در آن دوران چگونه بود؟ قرنطینه چقدر روی شما تاثیر گذاشت؟

گتا: «مثل دیگران، و واضح است که چیری خوبی نبود. اما در عین حال سعی می کنم در هر موقعیتی بهترین کار را انجام دهم. اما از نقطه نظر خلاقیت هنری باید بگویم خیلی خوب بود. هنوز هم خیلی خوب است زیرا من زمان زیادی را در خانه می گذرانم و کمتر در هواپیما. و این به من فرصت بیشتری می دهد تا موسیقی بسازم.»

یورونیوز: شما در اصل در پاریس به دنیا آمده‌اید اما طی چند سال گذشته دبی به خانه‌تان بدل شده است. این شهر برای شما بسیار خاص است. چرا از دبی لذت می برید؟

گتا: «صادقانه بگویم در حال حاضر این مکان بهترین مکان در جهان است و زندگی واقعی در آن جریان دارد. اینجا امن‌ترین مکانی است که تاکنون دیده‌ام. اینجا شهر خوبی است و همچنین در ارتباط با کووید آنها کارهای خیلی خوبی انجام داده اند و امیدوارم که همینطور ادامه یابد البته آینده مشخص خواهد کرد. اما در اینجا یک زندگی اجتماعی خوب و در عین حال ایمن را حفظ کرده‌اند. بنابراین تعادل خوبی ایجاد کرده‌آند.»

یورونیوز: شما در سطح بین‌المللی بعنوان پدربزرگ موسیقی رقص الکترونیکی شناخته می شویید.

گتا: «خوب، من از این عنوان متنفرم زیرا کسی با عنوان گادفادر موسیقی رقص بالا می آید و نمی دانم چگونه می شود پدر بزرگ. من شبیه پیرمرد  هستیم واقعا.اوکی چرا که نه؟ اما خوب من زندگی ام را وقف موسیقی رقص کرده‌ام. از سبک فانک به هاوس و هیپ هاپ و موسیقی رقص الکترونیکی، حالا هر طور که می خواهید آنرا بنامید. این زندگی من بوده است و کارم مردم را به رقص کشانده است.»

یورونیوز: شما در کلاب ها در پاریس کارتان را شروع کردید و در واقع دی جی بودید در کلاب ها و بعد همه مهارت‌هایتان را منتقل کردید برای اجرای موزیک در سراسر جهان. بزرگترین تغییر برای شما در صنعت موسیقی از گذشته تاکنون چه تغییر بوده است؟

**گتا:‌ **«این یک تغییر بزرگ است. وقتی من شروع کردم چیزی به نام دی جی معروف وجود نداشت و من نمی توانستم تصور کنم که روزی ما می توانیم به نام خودمان بلیط بفروشیم و حتی کمتر از آن یک استادیوم را از مخاطبان پر کنیم. واقعا غیرقابل تصور بود.»

آگهی

یورونیوز: چه آینده‌ای در انتظار شماست؟

گتا: «بله من به آینده نگاه میکنم. همانطور که گفتم که این واقعیت مجازی خیلی جذاب است. و بیشتر از همه فکر می کنم که وقتی این شرایط به پایان برسید، این واقعیت مجازی بزرگترین بخش همه زمان ها خواهد بود. من آماده هستیم که به مسیر اصلی برگردم و اجراهایی را هر روز داشته باشیم زیرا من واقعا دلم برای آن تنگ شده است.»

یورونیوز: خوب ما مشتاقانه منتظر دیدن شما در در همه مهمانی ها هستیم و نمی توانیم صبر کنیم تا شاهد اجرای شما در اینجا در بالای برج باشیم. متشکرم از شما که در این برنامه با ما بودید.